Apie

Auders photography nuotrauka

Auders photography nuotrauka

 

Labas, mano vardas Solveiga! O šis blog‘as – mažytis mano kampelis virtualioje erdvėje. Jame talpinu tai, kas man aktualu šiandien. Tai, kas mane įkvepia, glumina, džiugina, jaudina ar liūdina. Tai erdvė, kurioje gali susipažinti su įvairiomis mano patirtimis, pamąstymais, o taip pat sulaukti ir nuoširdžių, gyvenimiškų patarimų.

Jei esi savęs ieškojimo kelyje (kad ir kaip tai keistai skambėtų) – sveikinu, tu ne viena(s). Esu tavo likimo draugė, kasdien besimokanti gyventi. Stebiu aplinką ir žmones, stengiuosi suprasti jų veiksmus bei emocijas, atrandu nematytas vietoves ir jas įamžinu. Galiausiai, mėginu analizuoti, kaipgi veikia šis nuostabus gyvenimas ir visa tai sugerti į save. Nes patirtis – tai vienas didžiausių turtų, kokį žmogus tik gali turėti.  Dėl to, savąja patirtimi noriu pasidalinti ir su tavimi.

Auders photography nuotrauka

Auders photography nuotrauka

Mus baugina tai, ko mes nežinome. Tačiau kartu tai juk taip jaudina! Daryti tai, ko niekada nedarei, lankytis ten, kur niekada nesilankei, pasakyti tai, ko niekada neišdrįsai pasakyti. Pasinerti į neplanuotą nuotykį, sujaukti rutiną, kad ir visai mažyčiu gestu. Nebijoti keistis, nes  juk kaita natūralus procesas. Išeiti už savo komforto ribų. Kiek gėrio ir džiugių emocijų tuomet aplanko! Svarbiausia tik išdrįsti, o vėliau jau bus, kaip bus.

Pradėti rašyti šį tinklalapį man taip pat buvo labai nedrąsu, tačiau supratau vieną paprastą dalyką – aš, kaip ir tu – tik žmogus. Žmogus, turintis teisę bandyti (o kas jei patiks? o kas jei pavyks? ☺️ ), turintis teisę klysti ir mokytis iš savo klaidų.

Į šią atradimų kelionę kviečiu prisijungti ir tave!

Tariu ačiū, kad užsukai ir jau laukiu tavęs sugrįžtant!

 

Su šilčiausiais linkėjimais,

Solveiga